Září 2011

Facebook modré zlo

29. září 2011 v 14:48 | Áďa |  Novinky
Co je to vlastně FACEBOOK? Nebudu vám psát jeho historii, to nikoho nezajímá a pokud ano, pohodlně jí najdete na wikipedii. Chtěla bych vám říct svůj názor. FB, počet jeho Českých uživatelů se blíží k milionu. Kdo nemá fejs, tak je out. Já ho osobně mám, ale chodím na něj tak jednou za dva týdny a udělala jsem si ho nátlakem společnosti - já z ní totiž vykukovat nechci. :) Jde o to, že je určitě mnoohem lepší jít ven s kámošema a bavit se. Já to mám radši. Ale je fakt, že je dobrý, že jsi takhle snima v kontaktu zdarma a v pohodě. Hele, ,nebudu tady facebook pomlouvat, přiznejte si to, jsme zase závislí na něčem jiném. Třeba já si tak trošku uvědomuju, že jsem závislá právě na blogu... A vy asi malinko taky. Protože jinak by jsme tady na to pekli. :D Ale stejně, myslím, že to fejs už přehání. Dochází na něm dokonce třeba i k šikaně a je toho moc. Navíc má být až od třinácti let - normálně si ho založí devítiletá holka! Od nás ze třídy spolužáci fejs měli už ve čtvrtý třídě, no chápete to?


Jaký je váš názor na facebook? Jste na něm závislí?

Kroužky

27. září 2011 v 18:55 | Áďa |  Novinky
Taky si myslíte, že ta škola je fakt hrozná? Na mě je toho už nějak hodně... Jsem strašně vyčerpaná, včera jsem nešla ani na blog a dnes jenom napíšu článek a rychle vás oběhnu, protože přeci nechci, aby mi klesla návštěvnost.
Jde o to, že mám hooodně kroužků a navíc každý den ve škole něco píšeme. Třeba dneska jsme psali Češtinu a Angličtinu, no hrůza. A jaké mám kroužky? Zpívám, keramika, plavu. Ještě možná budu chodit na tajči, nevím. :) Jaké vy máte kroužky?
Pište, díky, Áďa

Podzimní stylový look

25. září 2011 v 18:05 | Áďa |  Novinky
Takže jsem pro vás zkombinovala krásný podzimní look.

(Click c.č.)

Co si o tom myslíte...

24. září 2011 v 15:48 | Áďa |  Novinky
Ahoj!
Tak, je krásná sobota (soboty MILUJU!) a i tak spoustu z nás sedí u počítače.
Mězi vámi jsem i já, takže buďte v klídku. :D

Mám na vás jeden menší dotaz,k terý bych potřebovala zodpovědět.
Přemýšlím o takové věci, ale ještě není vůbec nic jisté, no uvidíte.

Co si myslíte o tom, když má někdo dva blogy?
Funguje to a jde to nebo je to blbost?
Napište mi to. Pokud s tím máte nějaké zkušenosti nebo alespoň nějakou radu či kritiku.
Všem vám budu moooc vděčná, strašně mi na tom záleží!

DĚKUJU, papa

Vaše Áďa

Ticho

23. září 2011 v 14:25 | Áďa |  Novinky
Téma týdne - ticho

Tohle je hrozně těžké vysvětlit. Ticho je něco jako klid. Protože VŽDYCKY (pokud máme zdravé uši) budeme něco slyšet.
I kdyby jsme byli zavření v protizvukové komoře, uslyšíme jak nám proudí krev.
Jak nám bije srdce.


Když jste doma, vaše mladší užvaněná sestra je na kroužku, tak řeknete:
"To je ticho."
"To je klid."

Takže to ticho je vlastně klid. A ticho - to řekneme i když cvrlikají ptáčci.

Může být ticho příjemné i nepříjemné. Například nepříjemné - bojíte se, nic se neděje, všud je TICHO.
A příjemné - je ticho a vám se příjemně odpočívá...

Tenhle článek je tak trošku nesmyslný... Ale když se nad tím zamyslíte....
Co je vlastně ticho? Napište mi co si myslíte, že to je!

Mobil

22. září 2011 v 16:14 | Áďa
"Panebože já si doma nechala mobil! Jak teď zavolám mámě, že příjdu domů pozdějc, chci s holkama na nákupy! Už vím, půjčím si ho od Evy. Evo, máš s sebou mobil?"

"Co?"

"Jestli máš s sebou mobil?!"
"Ne.... Já nemám mobil."
"Cože, tyvole? TY NEMÁŠ MOBIL? To si děláš p**el?"

Click c.č.!

Škola a takovej podobnej vopruz

21. září 2011 v 17:50 | Áďa |  Blog
Ahojky!
Moc se všem omlouvám, že jsem tu těd dlouho nebyla, ani neobíhala-
teď se vše vrací do svých kolejí. A důvod toho zdržení byl tento:

VIZ C.Č.

Rozhovor s Karen

14. září 2011 v 15:30 | Áďa |  Novinky
Tak jsem pro vás vytvořila velmi zajímavý rozhovor s jedním z mých SB s přezdívkou KAREN. Ta byla moc hodná a na všechny otázky mi hezky odpověděla. Takže koukni :)
Viz.c.č

Výsledek PS

13. září 2011 v 14:58 | Áďa |  Soutěže
Takže, je konec povídkové soutěže. A vyhrává...

Povídková soutěž

11. září 2011 v 18:59 | Áďa |  Soutěže
Ahoj lidičky!
Nejprve bych chtěla poděkovat všem svým úžasným SB, že tak hojně okomentovali předešlý článek - jsem ráda, že většina souhlasí.
Co se týče básničkové soutěže, povídku mi zatím poslali jen dvě VÁŽNĚ spolehlivé holky, Ł€sŁ!€ a Baush. Těm dvěma neuvěřitelně děkuju, protože jen díky nim se může soutěž pořádat. Obě dvě povídky jsou úžasné, každá jiná, sama jsem to trochu ohodnotila, ale záleží to hlavně na VÁS! Proto prosím hlasujte, hlavně spravedlivě... Pokud vás sem poslala nějaké SBénko, ještě si jednou přečtěte povídku té druhé, tahle anketa není jen pouhé kliknutí. Moc vám děkuju, holky! A tady jsou ty povídky:)

Rozchod (Ł€sŁ!€ )
Jednou mi toento příběh někdo vyprávěl a mě se moc líbí...něco jsem k němu přidala nebo ubrala...Doufám,že se bude líbit vaše Ł€sŁ!€
Bylo jednou jedno slepé děvče,které nenávidělo sebe a celý svět za to,že nemůže nic vidět.Měla vrozenou vadu očí a nikdy nic a nikoho neviděla.Každého nesnášela až na svého chlapce.On byl ve všem s ní.Pořád jí ochotně se vším pomáhal.
Jednou mu dívka řekla,že kdyby někdy mohla vidět hned by si ho vzala.Stalo se jednoho dne,že se po dlouhé době našel dárce,který jí mohl dát nemocnou část očí.
A tak se těšila,že konečně uvidí svět a taky jeho...svého přítele.Chlapec se jí hned po operaci přišel zeptat jestli si ho vezme.Dívka se usmála ale když otevřela své "nové" oči a uviděla ho, byla v šoku.I on byl slepý.
Začala přemýšlet o svém životě a nakonec slepého chlapce odmítla.Ten smutně odešel,z očí mu tekli slzy.Bylo mu to moc líto :(...Nemohl tomu uvěřit ale stalo se,opustila ho...
Po pár dnech jí přišel dopis.Byl od něho...Chlapec jí děkoval za všechny krásné chvíle,které spolu zažili...Na konci dopisu stálo "A dej prosím pozor na moje oči."
A tak chlapec obětoval své oči pro dívku kterou miloval aby se mohli vzít ale ona ho odmítla...
MOJE OHODNOCENÍ: Myslím, že tato povídka naní zas až tak dlouhá, ale všechny jistě citově zaznamená, protože je smutná. Právě tímto mě povídka zaujala.
+Je smutná a všechny jistě dojme
-Špatný konec a povídka je taková trošku "neochucená" neobsahuje žádná přirovnání, apod.
DÁVÁM 3,5 BODŮ

Milý deníčku(Baush)
Milý deníčku!
Mé obavy se splnily! Kdo by to byl řekl! Byli jsme pár snů…. Tohle nepřežiju. Bolí to, šíleně to bolí… Ráda bych se té bolesti zbavila, ale nejde to. Ta bolest je tak velká. Hlava se mi motá, břicho svírá a brečím, brečím, brečím. Co jiného mi zbývá? Když odešel ON jakoby odešlo všechno co jsem vůbec kdy měla. Už nikdy nic nebude jako dřív. A promiň už nemám náladu sem něco psát. Jdu zase brečet a brečet. A ještě si pobrečím u našich společných fotek a pokusím se mu napsat. Uvidíme.
(Druhý den)
Milý deníčku!
Tak jsem si pobrečela a neulevilo se mi. Tak jsem mu taky zavolala, ale nebere to. Zkusila jsem to pak ještě jednou a zase a zase a zase takže už tam má několik nepřijatých hovorů. Mohl by se ozvat. A mě je hrozně. A to je teprve začátek prázdnin. Toho ani nemám šanci vidět! Až v září. I hate holiday!
(V září…)
O prázdninách jsem poznala Markétu. Je úžasná! Povyprávěla jsem jí co se mezi mnou a NÍM stalo a ta mi řekla, že jsem se zachovala hodně špatně. Kvůli klukům se trápit nemám a ani jim několikrát volat! Nejdřív jsem si řekla, že to je blbost a s Markétou jsem se přestala bavit. Moje další chyba. A aby jich nebylo málo tak jsem jí to hezky od plic řekla a s brekem (protože jsem si vzpomněla opět na NĚJ) odešla. Přemýšlela jsem o tom jaké by to bylo být mrtvá. To byla moje další chyba. A pak jsem KONEČNĚ udělala něco rozumného, ikdyž nevědomky. Začala jsem to říkat nahlas a hádej kdo to slyšel? Markéta! Rozrazila dveře a začala mi to všechno v klidu vysvětlovat. Řekla, že zažila něco podobného. Kamarádka jí radila (jako ona mě) ať se netrápí a ona jí neposlouchala. Nakonec pochopila, že ten kluk se nevrátí a akorát ublížila kamarádce, která se krátce na to odstěhovala. Litovala toho a vůbec neveděla co má dělat. Pak jí to došlo. Musí se sebrat! Když mi to dovyprávěla pořád jsem jí moc nevěřila, ale díky té lítosti v jejím obličeji jsem pochopila, že si srandu nedělá. Den na to jsme měli pestrý den a já na NĚJ úplně zapomněla. Vykouřil se mi z hlavy. A tak to bylo celé prázdniny, které jsem naštěstí strávila s Markétou. Když jsem se koncem srpna vrátila domů vzpomněla jsem si na něj a konečně si uvědomila ty chyby. Když si čtu předchozí dva zápisy tak je mi skoro až do smíchu jak jsem se chovala. Zlatá Markéta! Jinak JEMU jsem omluvila za ty telefonáy (dohromady jich bylo 15) a on řekl, že to chápe. Já mu chtěla opáčit, že ho zas chápu, že se se mnou rozešel, ale pak mi to přišlo ubohý. Tak jsem mu řekl ahoj on mě taky a tak tahle historka končí. Takže milý deníčku nikdo se nestěhoval, nezabíjel a ani se do nikoho znovu nezamilovával. Jak to bude dál to nevím, ale mám spoustu nabídek od přátel co můžeme spolu podniknout. Třeba tam potkám někoho nového =)
+Dlouhá povídka, hezky zpracovaná v podobě deníku přes celé prázdniny
-Opakují se tam slova a taky tomu trošičku chybí chuť.
DÁVÁM 3 BODY
Obě povídky jsou moc hezké, doufám, že se na mě nebudete zlobit za kritiku :)
Tak hlasujte dole v anketě, která povídka je lepší.
Vaše Áďa :D


Snad se vám na blogu líbilo | ORIGINAL by Puppy♥