Prosinec 2011

Pozastavuji, ale jen na krátko

26. prosince 2011 v 13:50 | Puppy♥ |  Blog
Ahoj! :)
Doufám, že jste prožili krásný Štědrý den. Já určitě ano, pokud se chcete podívat, co všechno jsem dostala, koukněte na článek dole. (pod tímhle) Mám pro Vás důležitou zprávu. Protože nebudu moct o Vánočních prázdninách být na internetu (chci si trošku užít :D a ne sedět u počítače) pozastavuji od 27.12 do 2.ledna. Proto Vám dopředu přeji šťastný Nový rok! Prosím, vynechte mě v této době ze všech kontrol, apod. Děkuju moc. :)

Puppy♥

Co jsem dostala? :)

25. prosince 2011 v 10:55 | Puppy♥ |  Novinky
Tak už to máme za sebou. ;( Ale zase jsem moc nadšená z dárků. Dostala jsem toho fakt hooodně...

snowboardovou mikinu
noční košili
punčocháče
vůně+deodorant adidas
5 triček
3 svetry
sprchový gel
korektor
náušnice
kosmetickou taštičku
2 náhrdelníky
hodinky
Simpsonovi 20.sérii
džíny LEE
tužku na oči
rtěnku
vůni od AVON
školní diář
lyžařskou bundu
plyšovou opičku :)
kabelku CONVERSE
knížku
deník
hrníček
náušnice+náhrdelník
a nový mobil

Největší radost mám z kabelky CONVERSE a z mobilu, samozřejmě. A teď mám otázku na Vás. Co jste dostali vy?
Napište! Děkuju za odpověď! :)

S Vánoční náladou
Puppy♥

Šťastné a veselé

24. prosince 2011 v 8:00 | Puppy♥ |  Novinky
Chci Vám říct tohle -

Veselé Vánoce!


Krásně prožijte svátky, ať dostanete hodně dárků, dobrou náladu, štěstí a zdraví. :)
Nezapomeňte mi napsat, co jste dostali, taky napíšu. ;)

Připravila jsem tady něco pro Vás - seznam Vánočních dárků, které jsem nakupovala...

Tak si to dneska hlavně UŽIJTE! :D

Puppy♥

Oslň na Silvestrovské párty!

23. prosince 2011 v 20:05 | Puppy♥ |  Fashion

Hlasujte pro Puppy (Robert Pattison) tady.

Nový rok se blíží a ty nemáš páru co na sebe? Jestli chceš oslnit toho krásného kluka od vedle nebo kohokoli jiného, ohákni se podle mých rad!

LOVE IX.

23. prosince 2011 v 11:11 | Puppy♥ |  Povídka Love
Od té doby Stela s Jakubem chodila. Byly to už tři dny a ona byla tolik šťastná! Nejvíc se ale těšila na ples, kam určitě půjde s Jakubem - teď aby jí ještě pozval! Šlo o hodně, ale rozhodla se jít se Zu na nákupy pro šaty.
Procházely se tak nákupním centrem a hledaly svojí oblíbenou prodejnu. "Podívej, LOVE! Tenhle obchod miluju, musíme SEM!" vykřikla nadšeně Stela a zatáhla Zuzku do obchodu. "Co by jste si přály dámy?" zeptala se milá prodavačka u pultu. "Plesové šaty, ale my se ještě díváme." Pak Stela něco uslyšela. Hlas, který jí byl povědomý. "Ale Liz...Líbíš se mi, ale nemůžeš na mě tak hrrr..." PLESK! Facka jako hrom. "Liz!" s kabinky vyběhla Stele povědomá dívka... Už ví! Ta byla přece s Dejvem! "David!" vykřikla Stela a bez ppřemýšlení se vrhla ke kabince. Dejv tam seděl na židli, zhroucený, tvář měl rudou od facky. "Dejve, proboha!" spráskla Stela ruce a vzala ho za paži, aby mu pomohla vstát. "Jsem v po-pohodě." snažil se jí přesvědčit Dejv, ale ona nechtěla nic slyšet. "Pojď." Všimla si, že Zu mezitím začala flirtovat s nějakým klukem, takže jí pomalu zmizela z dohledu...
Dejv a Stela seděli na posteli. "V pohodě?" ptala se Stel, když Davidovi chladila tvář. "Stel, já jsem úplně v pořádku... Je mi to trapný." "Jsi kámoš, tak ti přece musím pomoct..." zavrtěla hlavou. "Tak Davi, co se stalo?" podívala se mu do očí. "Liz." řekl smutně. "Mrcha. Podvedla mě s Jakubem a pak mi ještě vlepila facku!" "PROSÍM?" Otevřela Stela pusu. "Jakub mě podvedl!?" vykřikla... Posadila se na postel. " Ale on s tebou přece chodil jen na oko. Aby naštval Zu..." "Co?!" Stele vytryskly z očí slzy. "To není pravda." teĎ už měla hysterický záchvat. "Klid, Steli." objal jí Dejv. "Dejve, díky." přitiskla se k němu Stela. "Na ten ples jdu. A sama."
Nečetl/a jsi minulý díl? Najdeš ho tady!
Puppy♥

Mám v hlavě jenom vánoce ;)

22. prosince 2011 v 13:44 | Puppy♥
Promiňte, ale zase! MUSÍM psát o Vánocích! Pořád mi to projíždí hlavou! Vánoce, Vánoce, Vánoce. Chvilku jsem tak nadšená, že se asi zcvoknu a za chvilku na mě padne smutek, že je Štědrý den daleko. :) Jsem do Vánoc takovej blázínek, ale jsou už POZÍTŘÍ! A to toho musím ještě tolik udělat! Nebudu se tu kdovíjak rozepisovat, jenom jsem (na počest Vánoc) udělala takový Vánoční nápis... :)


No, moc se mi nepovedl, ale nevadí. :) Pokud chcete, kopírovat, tak jen se zdrojem děkuju. :)
A víte co bych si od Vás přála za dáreček? Dejte mi hlas tady pro Puppy (Robert Pattison). Děkuju, všem ráda oplatím. Stačí napsat kolikátý jste mi dali hlas a vaše přání - kde chcete hlásnout, atd. Ráda Vám ho splním.

Tak papa a zítra zase napíšu (bude povídka)
Puppy♥

LOVE VIII.

21. prosince 2011 v 20:20 | Puppy♥ |  Povídka Love

Hlasujte pro Puppy (Robert Pattison) tady. Díky všem :)

Omlouvám se za zpoždění. :) No jo, předvánoční nákupy, skoro sem nestíhám zajít. :) Tak, tady je další díl povídky LOVE.

"Pojď se mnou." usmál se Jakub a vzal Stelu za ruku. Propletli se jídelnou, ve které na ně všichni zírali, až na chodbu. Stela jen tázavě koukala. On jí políbil? To znamená, že jí miluje? Že to všechno - ten cirkus se Zuzkou, apod. - bylo jenom kvůli ní? Štěstím šílela. Políbil jí před celou jídelnou, aby jí vyznal lásku! Co víc si holka může přát? "Jakube!" usmála se Stela. "Hraj to." sykl Jakub a vedl jí do temného koutu. Hraj to? Cože? "OK, Stel. Teď nás všichni viděli. Musí to vypadat, jakože spolu chodíme." "Co?!" neubránila se Stela výkřiku. To si snad dělá legraci. "Hraj to, Steli. Zuzka musí žárlit, aby tam se mnou šla." "Žárlit?" podivila se Stel. "Jo. A pak mě jako podvedeš. A já budu chudák, chápeš? A ona za mnou přiběhne a půjde se mnou na ten ples! Všechno bude parádní!" Stela jen zírala. Tak tohle fakt nejde. "A co jako já?!" zavřískala. "Co?" zamračil se nechápavě Jakub. "Myslel jsi vůbec na mě? Že já před všemi budu vypadat, jako hrozná mrcha?! Že se mnou Zu přestane kamarádit? MYSLEL JSI NA TO?!!!" Kašlu na něj. Řekla si Stel a s brekem vyběhla ze školy.
Seděla doma. Na gauči. Dívala se na televizi. Připadala si hrozně. HROZNĚ. CRRRRRRRRRRRR. Někdo zazvonil. Stela se pomalu protáhla a zvedla se ze sedačky. Měla velké kruhy pod očima a rozcuchané vlasy, od brečení. CRRRRR, CRRRRR. "No jo, už jdu." řekla si pod vousy a seběhla dolů. "Ahoj Stelo." uviděla Jakuba. Stál tam v ojetých džínách a sexy tričku, v ruce držel kytici růží. "Stelo, miluju tě." Odhodil růže, vzal Stelu za pas a políbil jí...

TO NENÍ KONEC!
Nečetl/a jsi minulý díl? Najdeš ho tady!
Puppy♥


Diary 19/12

19. prosince 2011 v 20:06 | Puppy♥ |  Deníček

Hlasujte pro Puppy (Robert Pattison) tady. Díky všem :)


Zase píšu deníček. Asi jste zklamaní, že nejsou žádné užitečné články, ale teď na to nemám moc náladu. Ve škole bude pololetí a já si musím vylepšit známky, z Vánoc mám hrozné nervy (mám takový pocit, že už to prostě nevydržím do štědrého dne!) a ty dva dny učení se pokusím nějak přežít. :) Dnes jsme byly ještě s mamkou nakupovat něco ségře. Ještě mi koupila voňavku adidas k Vánocům (ÁÁÁÁ! Já říkala, že to nevydržím :D) a koupily jsme něco kamarádce k Vánocům (psát to sem raději nebudu, kdyby to NÁHODOU četla). Teď bych chtěla mluvit o škole. Už jenom dva dny a my máme pořád strašně moc testů. :( Jsem z toho dost nervní. Ta škola mě strašně nebaví, nemám na ní náladu, nemám na ní chuť... :( No, já to nějak překousnu. :)

Zítra by se tu měl objevit další díl povídky LOVE. Tak se těšte. Nebude tak dlouhý, jako předchozí a bude srozumitelnější. :D

Tady přikládám něco z mého grafičení. Tenhle dess se mi fakt líbí a potřebovala bych poradit s nastavením. Jsem na to fakt nemehlo. Ale ještě si chci nechat aspoň do ledna tenhle, děsně se mi líbí, ale stejně bych potřebovala poradit s nastavováním obecně... :) Poradí mi někdo nějaké svoje fígly? Prosím, prosím, pomozte mi! x)


Tak už vás nebudu otravovat, mějte se krásně,

Puppy♥

4. adventní neděle

18. prosince 2011 v 17:52 | Puppy♥ |  Novinky
Už je to tady. Čtvrtá adventní neděle.

Už v sobotu je Štědrý den. To znamená, že za pouhých pět dní jsou Vánoce! Už se strašně těším. Konečně na mě dopadá ta pohoda. Dárky už mám nakoupené, cukroví jsme upekli a zbývá mi se jenom těšit. No, ještě přežít ten poslední týden školy. ;) Těším se na zdobení stromečku. Také musím ještě udělat vánoční úklid ve svém pokojíčku :x. To bude dost šílené. :D

Já nebudu psát žádný dlouhý článek. Jděte se ven proběhat a užijte si zimu. Já vím, ještě není sníh, ale snad brzo bude. Přeji vám nádherné Vánoce a spoustu krásných dárků. :)

Puppy♥


LOVE VII.

16. prosince 2011 v 17:25 | Puppy♥ |  Povídka Love
Na dlouhou dobu jsem tu povídku přerušila, proto si nejprve přečtěte předchozí díly, jinak vám to nebude dávat smysl. (Odkaz pod povídkou)

Druhý den se Stele vůbec nechtělo do školy. Má tolik problémů! Všichni se jí budou smát, protože jí viděli v tangách, Jakub bude dolejzat a zaziřovat, aby mohl chodit se Zuzkou a Dejv jí nenávidí. Fakt úžasný. Co teď? Na to, aby se zabila už neměla odvahu. Bude to muset překousnout. Proč člověk prostě někdy nemůže všechno hodit za hlavu? Natáhla na sebe tílko a šla do školy.
"Stelo." promluvil Jakub na Stelu, když stáli na chodbě. "Co?" "Ten ples." "A co jako?" "Je už v sobotu!" Sakra, ten ples. To je jasný. ZASE dolejzá, kvůli tomu plesu. Jako, že by na něj třeba šel s ní, to asi ne, co? "Hele, já nevim. Co bych s tím mohla dělat?" "Stelinko!" usmál se Jakub a Stela tomu neodolala. Byl tak...úžasný! "Ok, pomůžu ti. Co mám udělat?" Jakub se usmál. "Zítra, ráno, v jídelně. Uvidíš." A odešel. Stela tam zaskočeně stála a zírala na jeho odcházející siluetu. Bože, proč souhlasila? A co se děje?!
Stela se pomalu šourala domů ze školy. Byla zvědavá na zítřek. Co asi Jakub hodlá udělat? Byl tak tajemný! Pak začala myslet zase na Dejva. Asi by za ním měla skočit. Možná se na ní bude zlobit. U čongů koupila čokoládu a těšila se na pořádný pokec.
Stel vyběhla po schodech nahoru a zaklepala. Nikdo neotvíral, ale dveře byly pootevřené, tak vešla. Dejvův byt byl rozbordelařený, což obvykle nebývá. Pak si vzpomněla - jeho rodiče odjeli na týden za babičkou. "Dejve?" řekla váhavě a zastavila se před jeho pokojem. "Liz, nech mě prosím." říkal Dejv někomu. Stela už nečekala a vešla. Viděla několik událostí v jednom okamžiku - vešla a Dejv na ní upřel zvláštní pohled. Takový, který jí nikdy nedal. Pocítila takový zvláštní pocit, možná že jí bylo trošku špatně nebo naopak dobře. Ale trval jen zlomek vteřiny, protože dívka sedící naproti němu, asi Liz ho totiž v tom samém okamžiku - protože si jí asi nevšimla - přiráhla k sobě a vášnivě ho políbila. Líbali se fakt dlouho a Stela vyjeveně koukala. Nemohla se pohnout. Dejv má holku? "Pa-pardon!" Rychle vyběhla a šla domů. Musí se vyspat.
Druhý den ve škole proběhl v pohodě. Na oběd byla stela trošku nervozní, ale zároveň se docela těšila. Přišla do jídelny a Jakub na ní zavolal. "Pojď sem, Steli!" zářivě se při tom usmíval. Přišla k němu, on si jí přitáhl k sobě a před celou jídelnou jí políbil.
Puppy♥

Nečetl/a jsi minulý díl? Najdeš ho tady!


Snad se vám na blogu líbilo | ORIGINAL by Puppy♥