Duben 2012

Omluva :(

29. dubna 2012 v 18:13 | Puppy♥ |  Blog
Omlouvám se, ale musím pozastavit. Jak jsem psala, jsem na škole v přírodě a připojení k netu tady sice je, ale místy se ztrácí a já to hlavně nestíhám - vstaneme, rozcvička :D, snídaně, pak hned nástup, učíme se, oběd, polední klid, při kterém si děláme domácí úkoly a pak zase program. Tak doufám, že pochopíte. :) Nevím, jestli vás stihnu oběhnout, atd., ale jestli budu mít někdy chvilku času, tak se tady stavím. To znamená hiatus do konce týdne. Díky za pochopení, pa :*

Fotka pořízená teď:

PS.: Objednávku na design udělám! Tady s tím začnu a nastavím někdy v neděli, ok? :)


Škola v přírodě!!!♥

27. dubna 2012 v 10:35 | Puppy♥ |  Novinky
Ahojte :) Po včerejším roztřídění mi je trošku smutno, ale musela jsem to udělat. :( Alespoň mají možnost nová affs. Ale teď chci mluvit o něčem jiném. Zítra totiž odjíždím na Školu v přírodě! Samozřejmě se hrozně těším a je tu dobrá zpráva i pro vás - beru si tam notebook a je tam wifina, takže žádné pozastavení. :) Jen asi budu trochu méně často na blogu a méně často obíhat, tak mi to prosím promiňte. ;) No ale ještě nemám sbaleno. Jsem nemocná (teda, skoro uzdravená), takže mám dost času - celé dopoledne. :)) Tak vám zítra odpoledne nebo večer napíšu už ze školy v přírodě!!! :)


Protřídění

26. dubna 2012 v 17:47 | Puppy♥ |  Novinky
Důležitá inforace pro moje Affs. Je mi líto, ale některé mažu. Dost z vás totiž nepíše články, neobíhá, nic. Takže....

Mažu:

http://snazzy-chic.blog.cz/ - Neobíháš, velmi málo často píšeš články.
http://freeday.blog.cz/ - Už dva měsíce máš pozastaveno, to už mě fakt nebaví. Až budeš zase plně na blogu, klidně napiš.
http://origoss.blog.cz/ - Měla jsi skvělý blog, ale teď už skoro nepíšeš články. :/
http://lee-jey.blog.cz/ - Máš teď pozastaveno, protože vám utekl pes, ale stejně jsi předtím skoro nepsala články... Je mi líto.
http://vecne-stesti.blog.cz/ - Tak tohle byla smůla, neměla jsem tě příjmat do affs. Žádné články a když už, tak jenom pro "svoje známé". A o obíhání ani nemluvím.
http://denicekomychpocitech.blog.cz/ - Sice přidáváš články často, ale nebaví mě to číst. Promiň.

Nebezpečí!- měli by jste se polepšit:

http://kathleenin-denicek.blog.cz/ - Skoro žádné články, ale tvůj blog mám ráda, takže jsem tě zatím nesmazala. Snaž se trochu obnovit aktivitu, jinak tě budu muset smazat!
http://shes-diary.blog.cz/ - Jsi moje elitka, ale články máš na blogu hrozně dlouhou dobu! Zkus psát články a obíhat častěji, nechci o tebe příjt!

Omlouvám se, že jsem vás tolik vymazala, ale musím to protřídit. Budu nově doplňovat affs, jestli chceš, přihlaš se tady.

(zdroj nápisu)

Outfit 01.school style

26. dubna 2012 v 11:42 | Puppy♥ |  Outfity
Je tu outfit.01! Myslím, že ho oceníte, protože je school style, který určitě využijete třeba do školy. :)
  • Tričko mě úplně uchvátilo, je volnější a v krásné barvě. Proto k němu můžeme zvolit užší kalhoty - vybrala jsem světlé roury.
  • K outfitu se hodí conversky v nějaké neutrální barvě - hezká byla černá. Nedoporučovala bych boty na podpatku, k rourám by působily příliš lacině.
  • Kabelka je ve stejné barvě jako tričko, je jednodochá a velká, takže se do ní vejdou učebnice.
  • Bundička ve stylu "kožená" je perfektní. V chladnějších dnech se přes triko moc hodí.

Doufám, že se vám ooutfit líbí. :)

Fashion Magazine

25. dubna 2012 v 18:25 | Puppy♥ |  Novinky
Omlouvám se, že jsem tady nebyla, měla jsem zkoušky. Ale teď jsem zase plně aktivní a založila jsem FASHION MAGAZINE. Tajemství tohoto internetového časopisu spočívá v tom, že tam je víc redaktorek. Můžeš se jí stát i ty nebo se alespoň zapiš do FRIENDS CULUBU! Takže neváhej a najdi si:
ifashions

Doufám, že se vám blog bude líbit. :)

PNG Jessica Alba

24. dubna 2012 v 17:04 | Puppy♥ |  Grafické výtvory
Udělala jsem PNG obrázek s Jessicou Alba. Na té fotce je nádherná. ;)


Pořád vás prosím o hlasy:

  • Jsem přihlášená do VGS - právě probíhá první kolo a udělala jsem tam hezké avatary s Katy, tak se podívejte a dejte mi prosím hlas. :)
  • Kdyby se vám ještě chtělo tak hlas ve fotosoutěži. Mám tam tu fotku s bleskem. ;)

Zkoušky!

22. dubna 2012 v 17:30 | Puppy♥ |  Novinky
Zítra mám zkoušky. :( A pozítří taky, takže fakt super. :( Tak mi držte palce, ať to dám. ;) A já samozřejmě budu držet palce všem, co je také dělají. :*

Zatím, ještě se musím učit,

PS.: Jsem přihlášená do VGS - právě probíhá první kolo a udělala jsem tam hezké avatary s Katy, tak se podívejte a dejte mi prosím hlas. :)

PSP.: Kdyby se vám ještě chtělo tak hlas ve fotosoutěži. Mám tam tu fotku s bleskem. ;)


Minisoutěž 1. - celkové vyhodnocení

20. dubna 2012 v 13:42 | Puppy♥ |  Soutěže
Je tady celkové vyhodnocení minisoutěže 1.! Jste určitě napnutí, takže tady to je.

Anorexie

19. dubna 2012 v 18:18 | Puppy♥ |  Můj názor na...
Jako většina holek si připadám strašně tlustá. Dobře, nejsem zas takovej špekoun, ale nepříjdu si dokonalá. Tak jsem si s úděsem v očích zkusila vypočítat BMI - a co nevidím - mám podváhu! Tak na to vyjeveně koukám a čtu:


Tak jo, řekla jsem si hned. Anorektička určitě nejsem. Jídlo mám moc ráda, ale samozřejmě ho jím s mírou a nikdy se nesnažím ho vyzvracet. ;) Ale zároveň jsem potěšená. Znamená to, že jsem hubená? Wow! :) Moje seběvědomí fakt stouplo a pak jsem si uvědomila, že to, že jsem hubená neznamená, že mám hezkou postavu. Sakra. No nic... Ale donutilo mě to přemýšlet. O anorexii nebo bulimii. O těch holkách, co tím opravdu trpí a je mi jich líto...


Začíná to prostě tím, že si holka řekne, že zhubne. Ze zhubnutí se stane zvyk a dívka jí už jenom třeba rohlík denně a pak vůbec. Brutálně hubne, vypadávají jí vlasy, nemá žádnou sílu - no hrůza. A končí v léčebně, protože už sama nemůže jíst. Nebo bulimičky - ty mají záchvaty hladu a přejídají se - pak vždy jídlo vyzvrací. Potom také nemohou sami jíst, protože jejich tělo to automaticky vyvrhne... Jako radši mít nadváhu než být anorektička, bílá jako smrt, jenom kost a kůže... :(

Znáte nejslavnější francouzskou anorektičku Isabelle Caro? Od svých třinácti bojovala s anorexií, díky ní se stala světoznámou modelkou a nakonec zemřela. Nedokázala řekonat zápal plic. Nafotila plakáty proti anorexii. Myslím, že byla dobrá, že se snažila bojovat. Některé dívky se ani nesnaží... :(

Isabelle Caro bojovala v kampani pro Benetton proti anorexii

Jaký je váš názor na anorexii nebo bulimii? Trpíte někdo touto nemocí?

Penelope III.

18. dubna 2012 v 20:14 | Puppy♥ |  Povídka Penelope

Celá země truchlila, když se dozvěděla tu hroznou zprávu. Teprve třicetiletá královna zemřela - a teď se ještě zjistilo, že čekala nástupce! A jelikož ho nestihla porodit, bude si muset najít mladý král novou ženu. Jaký zástup šlechtičen se k němu jistě požene! Penelope seděla na stoličce, míchala těsto na vdolky a přemýšlela o té hrůze. Malý bráška lezl po zemi a žvatlal a o dva roky mladší Anna přikládala do pece. Najednou se otevřeli dveře dokořán a vstoupila matka. Obličej měla zkroucený do jakéhosi pochmurného výrazu a ruce se jí třásly.
"Mami!" zvolala Penelope a chytla matku za ruku. Posadila ji na lavici a šla ohřát trochu mléka, aby jí uklidnila. Když seděli na lavici s dvěmi hrnky mléka, konečně matka promluvila. "Váš otec." "Co je s ním?" ptala se Penelope. "No právě? Kde pořád je?! Kde se to toulá!!!" pokračovala matka zoufale a několikrát hrníček s mlékem málem vylila. Penelope neodpověděla. "Podvádí mě Penelope, podvádí mě, určitě! Já to vím už dlouho, ale nemůžu to dál vydržet. Nedokážu se s tím smířit!" Křičela zoufale. Za okny foukal vítr, padal sníh. "Poslouchej, Peny, miláčku." chytila matka dceru za ruku. "Je ti patnáct. Jsi zralá, čerstvá, krásná jako jarní květ. Já jsem jen stará unavená a hloupá žena, která si vybrala špatného a jako bláhová utekla od rodiny." vzdychla a po chvilce pokračovala. "Ty nemůžeš udělat takovou chybu. Musíš se dobře vdát. Mít šťastné manželství, hodně zdravých dětí a být dobře zaopatřená, ano? Nic jiného nedopustím! Nedopustím, abys byla jako já, bláhová." Peny mlčela. Pak se na matku podívala a promluvila. "Ty nejsi šťastná, viď?"


Snad se vám na blogu líbilo | ORIGINAL by Puppy♥