Květen 2012

Lajlouty :O

31. května 2012 v 18:36 | Puppy♥ |  Deníček
Dnešek jsem strávila děláním laye pro http://kessiinin-denicek.blog.cz/. Bylo to na téma "tajemno", tak snad se líbí. :) Však posuďte sami. Ještě bych dneska chtěla stihnout jeden dess. No a jak se máte? Jak se blíží konec roku, tak pořád píšeme testy. Dnes velká písemka z češtiny - jako máme na to třicet pět minut a je to asi patnáct megadlouhých cvičení, když ti jedno zabere asi deset minut? Jako to se zbláznila? Achjo... :( A zítra fyzika no. Tak mi držte ve škole palce. :))

A jak jste na tom se školou vy?
Zatím

Blog po rekonstrukci, já po Anglii....

30. května 2012 v 15:12 | Puppy♥ |  Novinky
Jak všichni víte, přijela jsem z Anglie a ještě jsem nestihla napsat pořádný článek na blog a oběhnout affs. A protože jsem potřebovala nově "oháknout" blog, udělala jsem si sama design. A protože jsem sem chtěla vnést trochu romantiky, udělala jsem lay v "láv stylu" a jsem s ním nadmíru spokojená (na moje schopnosti :D). Chci aby tu zůstal hodně dlouho. Takže obrázek:


Doufám, že se vám taky líbí. :) A teď k té Anglii. Je to božská země. Chytli jsme třicetistupňové horko (což tam není tak úplně normální) a chodili po nádherných památkách, muzejích a dokonce jsme byli ve slavné čokoládovně CADBURY - mňam! Akorát jsme měli strašnou rodinu "cikánů". Problémy s rodinou vedli až k tomu, že nás přestěhovali a my byly u takové strašně hodné paní... Ale ta předešlá rodina si na nás vymyslela rozbitou kličku, takže začal kolotoč s pojišťovnou, apod.... :( To nám pobyt dost znepříjemnilo, ale jinak Anglie je nádherná!!! Potom ještě přidám nějaké fotky, teď sem dávám zatím jen jednu.

To je ta čokoládovna... :)


Tak zatím, teď toho mám ve škole hodně, jdu oběhnout affs a zítra zase napíšu, pa,


Rekonstrukce blogu

29. května 2012 v 20:35 | Puppy♥ |  Blog
Ahoj,
omloubám se, že jsem tadu teď nebyla, ale psala jsem, že jsem v Anglii. :) Teď mám chuť na něco nového, takže dělám velkou rekonstrukci blogu, bude nový design, nové menu, ruriky, projekty, vše. :D Tak se těšte!


Anglie?!

19. května 2012 v 13:22 | Puppy♥ |  Novinky

Ok...jen klid. Za pár hodin - lépe řečeno přesně v 17:30 nasednu do autobusu a po sedmnáctihodinové cestě mě (konečně!) čeká vysněná Anglie....

Pro vysvětlení - jedeme se třídou na devítidenní zájezd do Anglie. Vracím se v neděli a strašlivě se těším. Budeme ubytovaní v rodinách - to znamená, že budu ještě nervóznější, takže klid a zhluboka dýchat....

Noťas si tam sice beru, ale nevím, jestli se dostanu k internetu, takže bohužel musím pozastavit. Pokud budu moct k internetu, určitě pár článků napíšu, ale nevím jestli budu moct obíhat... Takže děkuju za pochopení a držte mi palce, bude se mi po vás stýskat, ale je to skvělá příležitost!

Svatební šaty

18. května 2012 v 17:45 | Puppy♥ |  Fashion
Na svůj slavný den musí být dívka vždy dokonalá. Našla jsem neuvěřitelně krásné obrázky šatů.... ♥

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Tak jaké se vám líbí nejvíc? Mě 2., 3., 6.

Odpoutání mysli od těla

17. května 2012 v 22:29 | Puppy♥ |  Téma týdne
Něco takového mám já osobně spojené s harmonií - s uklidněním mysli nebo s meditací. Odpoutat mysl od těla dokáže málokdo - málokdo dokáže zapomenout na to jediné, čím můžeme zcela manipulovat - na ruce, rty, nohy, hlavu.... Jednou jsem četla, že nějací experti to dovedou. Pomocí meditace se uklidní natolik, že jejich duše lítá mezi nebem a zemí, odpoutá se od těla a je volná. Mě příjde, že se do takového transu dostáváme v noci, při spaní. Dá se říct, že o sobě nevíme, naše mysl neřídí to, co děláme, když nás někde něco škrábe, podrbeme se, aniž bychom o tom věděli... Takže spánek je vlastně takové kouzlo...


Pro mě je toto téma neuvěřitelné, nelidské.... Co si o tom myslíte vy?

Recnze na B. B. Cream Miracle Skin Perfector

15. května 2012 v 18:56 | Puppy♥
Jelikož si ráda dopřávám blaho, snažím se nekupovat kosmetické přípravky od vietnamců nebo ty levné. Nedávno, když jsem potřebovala nový tónovací krém, protože jsem měla jen make-up, který byl na mě moc "nepřirozený", rozhodla jsem si dobře promyslet, jaký přípravek si koupím. Rozhodně jsem totiž nestála o žádné alergické reakce a podobně. V té době v televizi běžela reklama na BB krém a bylo to i Bravo Girl a Top dívce. Tak jsem se prostě rozhodla, že ho zkusím.


Tento krém slibuje:
  • Hydratuje 24h
  • Sjednocuje tón
  • Rozzáří pleť
  • Kryje nedokonalosti
  • Chrání OF 15

Tento krém splňuje:
  • Když jsem si přípravek zakoupila, za celkem dobrou cenu, která by měla platit všude, a to 199,- Kč, byla jsem trošku zklamaná, protože jsem čekala, že krému bude víc. Ale když jsem ho otevřela, zjistila jsem, že opravud nádherně a svěže voní. Po natření na pleť se mi hezky rozjasnila a opravdu se mi zjemnila - v tom musím krém pochválit. Cítím se s ním totiž opravdu dobře, ale musím ho dobře rozetřít, jinak vypadá nepřirozeně. Akorát příliš nekryje dokonalosti - na větší kruhy pod očima nebo jakékoli velké pupínky si musíte pořídit korektor...
Takto vypadá na ruce:

Před rozetřením

Po rozetření:

Finální zhodnocení:
  • Krému dávám 70%, protože mi příjde příjemný. Doporučuji ho.
Máte s tímto krémem nějaké zkušenosti? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích!


Škola? ;(

15. května 2012 v 13:27 | Puppy♥ |  Deníček
Uf... Ahojte. :) Teď jsem na informatice, ale odpoledne vám asi nenapíšu, mám strašně moc učení. Chěla jsem udělat recenzi, uvidím, jestli to stihnu. :) Zítra píšeme češtinu literaturu a dějepis, potom si ještě musím dodělat matiku a dopsat čtyři čeledi z příroďáku. Dnes jsme psali z češtiny diktát a velkou písemku z ajiny. :x Už tý školy mám dakt plný zuby... :(

Tak zatím, jdu vás oběhnout. :)

Maluji 01

13. května 2012 v 16:10 | Puppy♥ |  Maluji

Slíbila jsem vám nový projekt maluji - je tady! Na začátku projektu chci uvést, že jsem se inspirovala mým aff Kris a nechci, aby to vypadalo jako kopírování, ale já maluji a moc ráda. Dokonce jsem se dostala na umělecký gympl, kde malování mělo svou velkou část, takže jen pro začátek, aby jste věděli, že jsem tento projekt neudělala jen tak pro nic za nic. :) Tak doufám, že vás to zaujme a budete hojně kritizovat moje nepříliš hezká a začátečnická díla. :)

Dílo první

Jako první dílo do mého projektu Maluji jsem nakreslila svého psa - maďarského ohaře v jeho oblíbeném křesílku. Je to černobílé kreslené tužkou. Na papíru formátu A3. Náročné pro mne bylo nakreslit samotné křeslo, zato mě bavilo kreslit látku, na které Bady leží. Také mě zaujalo samotné tělo psa - jeho roztomilé oči, uši, ocásek a bavilo mě kreslit i obojek. Je to sice velmi jednoduché, ale jsem s obrázkem spokojená. :)

Obrázek:
Velikost: A3
Materiál: Tužka
Kresba: PesLayout pro va8a.blog.cz

13. května 2012 v 12:34 | Puppy♥ |  Grafické výtvory
Udělala jsem další design a to pro Valíí. Dala mi na něj speciální obrázky, takže je to taková "všehochuť". Valíí si ho chtěla nastavit sama, tak jí e-mailem posílám podrobný návod k nastavení. Tady je samotný design:A tady popisky:


Jak se vám dess líbí? Doufám, že se admince líbí a nechá si ho na blogu delší dobu, dal mi práci. :)
Dnes chci přidat první část projektu Maluji, ale až k večeru. Tak se zatím mějte hezky, pa


Snad se vám na blogu líbilo | ORIGINAL by Puppy♥