Říjen 2012

KONEC? NE! :)

14. října 2012 v 21:37 | Addie.♥ |  Blog
Prostě jsem musela. Je to blbý, já vím, ale tenhle blog mě už vážně nebaví. Promiňte. Musela jsem začít znovu. A doufám, že znovu začnete se mnou, a to na blogu:

http://muffies.blog.cz/


Nevím, jestli se sem někdy vrátím nebo to tu nechám být, ale je to blog se spoustou vzpomínek. Ne, nekončím, jenom se stěhuju! :) Více informací se dozvíte tam!

Addie.♥

Konečně víkend! :)

13. října 2012 v 12:51 | Addie.♥ |  Deníček
Ach bože, konečně jsem se jednou vyspala. Já jsem prostě polomrtvá. Ve škole jsem usínala, doma jsem usínala, hlavně ke konci týdne, čtvrtek pátek, ale neustále jsem se učila a dokonce i rozchodila malou nemoc. Nebudu lhát, mám toho hodně. Ale taky se mám na co těšit. :) Je to už oficiální a přespříští týden ve středu jedu na pět dní do Francie! :D Hurá, alelůja. Jsem zvědavá, jaké to bude, na podobném zájezdu jsem byla zatím jen jednou a to s (debilní!) cestovní kanceláří, kterou nebudu jmenovat a s naší třídou. No a letos to není od kanceláře, ale pořádá to škola, takže se těším. Jedeme lůžkovým autobusem. Ale i na příští týden se těším na jednu akcičku, kterou sem napíšu až potom. A ještě jedna věc - ve středu máme ve škole pyžamový den! :D Jestli se zúčastním? Jasně! :)

Zítra čekejte rozhovor ohledně BPK clubu. Teď jsem to zanedbávala, ale znovu obnovuju! Tak a teď jdu spát a koukat na telku. :D Ne, musím se učit. A co vy? Co škola? :) Užijte si víkend!

P.S.: Taky vám příjde, že je už hrozná kosa?

Pa! :*

A...co bude potom?

10. října 2012 v 19:36 | Addie.♥ |  Můj názor na...
Někdy jsem se zamýšlela nad životem. Jak je vlastně úžasné být dítětem a jak je to období krátké. Za chvíli vyrosteme, jsme odpovědní za sebe i ostatní. Máme rodinu. Musíme těžce dřít, vydělávat. Pak źačneme stárnout. Pokud nemáme celoživotního partnera nastává zoufalství. Stávají se z nás senioři a tušíme, že život pomalu končí. Co je ale opravdovou podstatou života?


Nastoupila jsem na gympl a jsem trochu vyděšená. Pořád nevím co bych chtěla dělat v dospělosti - po čem bych toužila, co by mě bavilo. Tím, že jsem šla na gymnázium jsem si čas, ve kterém se mohu rozhodnout podstatně prodloužila, ale stejně je to zvláštní. Někdy se neuvěřitelně těším, že budu mít rodinu, někdy chci zůstat dítětem navždy. To ale nejde.

Pokud vám není víc než dvacet, stále si můžete užívat tu radost, bezohlednost, neodpovědnnost, pařby, ale i lásku rodičů. Prostě otevřete oči a žijte TEĎ! :)Layout 03. Halloween

8. října 2012 v 18:07 | Addie.♥ |  Year
Layout 03. Halloween
Je tu další free lay na přání z wishlistu. Tentokrát na přání Antonie - téma Halloween. To se mi hned zalíbilo - pořádná podzimní tématika! :)

Spokojenost 80% Vážně se mi líbí prolnutí těch obrázků, zasazení dýně, nápis, atd. Je to docela jednoduchý lay, ale svým způsobem také originální. Na blogu se bude určitě moc hezky vyjímat! :) Jsem s ním spokojená a líbí se mi i jeho neutrálnost - bude se hodit téměř každému a naladí podzimní atmosféru.

Obrázek:

Jak layout nastavit?
Nejdřív si ho stáhněte, poté uložte na blog. Obrázek si dejte do pozadí, dejte pryč záhlaví. Design nastavte doprostřed, rozměr stránky 560 pixelů. A lay je nastaven. V případě problémů mě kontaktujte. Pokud si lay jdete nastavit, stačí jen napsat komentář ve stylu "beru si ho", apod. Popisky na vyžádání.

Layout 04. I write

8. října 2012 v 17:37 | Puppy♥ |  Designy blogu
Po měsíci je tu nový design. :) Snažila jsem se spojit nové zaměření blogu s podzimní atmosférou (fotografie Londýna vlevo). Moc se mi líbí i "uvítací" text v záhlaví s kterým jsem se dost nadřela. Odkazy jsem tentokrát udělala jen textové, protože se mi s tím nechtělo piplat. :) No, není to úplně nejlepší výkon, ale ujde. Doufám, že brzy přibudou popisky do menu, ale teď je nestíhám.

Spokojenost: 60% Doba dělání cca hoďku, nastavený byl hned.


Omlouvám se...

6. října 2012 v 20:14 | Puppy♥ |  Blog
Omlouvám se, ale katastrofálně nestíhám. :( Nevím, jestli ještě budu blog zvládat, jsem na gymplu a na blog nemám čas. :( Určitě sem občas něco napíšu, ale mějte trpělivost. Objevil se tu nový design, který sice nepatří k mým "nejlepším", ale je. ;) Tak zatím, zase se ozvu. Addie.


Snad se vám na blogu líbilo | ORIGINAL by Puppy♥