Year

Layout 03. Halloween

8. října 2012 v 18:07 | Addie.♥
Layout 03. Halloween
Je tu další free lay na přání z wishlistu. Tentokrát na přání Antonie - téma Halloween. To se mi hned zalíbilo - pořádná podzimní tématika! :)

Spokojenost 80% Vážně se mi líbí prolnutí těch obrázků, zasazení dýně, nápis, atd. Je to docela jednoduchý lay, ale svým způsobem také originální. Na blogu se bude určitě moc hezky vyjímat! :) Jsem s ním spokojená a líbí se mi i jeho neutrálnost - bude se hodit téměř každému a naladí podzimní atmosféru.

Obrázek:

Jak layout nastavit?
Nejdřív si ho stáhněte, poté uložte na blog. Obrázek si dejte do pozadí, dejte pryč záhlaví. Design nastavte doprostřed, rozměr stránky 560 pixelů. A lay je nastaven. V případě problémů mě kontaktujte. Pokud si lay jdete nastavit, stačí jen napsat komentář ve stylu "beru si ho", apod. Popisky na vyžádání.

Layout 02. Vzpomínka na prázdniny

19. září 2012 v 16:03 | Puppy♥
Layout 02. Vzpomínka na prázdniny
We wishlistu mě Smilerska poprosila o layout, v pastelových barvách a ať je to prostě hezký. :) No, nevím, jestli je to hezký, ale pustila jsem se do toho a vzniklo něco sice úplně jiného, než jsem chtěla původně, ale lay s názvem "Vzpomínka na prázdniny". Něco takového jsem potřebovala, takže lay na přání Smilersky!

Spokojenost: 70% Růžovočervená barva s bílou na mě zapůsobila. :) Také se mi moc líbí fotografie v rámečcích, design vlastně působí jako nástěnka, celá nástěnka vzpomínek. Také se mi líbí nápis Memory for the holidays = Vzpomínka na prázdniny.

Obrázek:

Jak layout nastavit?
Nejdřív si ho stáhněte, poté uložte na blog. Obrázek si dejte do pozadí, dejte pryč záhlaví. Šířka stránka 705 pixelů a odsazení od vrchu 765 pixelů. Design nastavte na levo. A lay je nastaven. V případě problémů mě kontaktujte. Pokud si lay jdete nastavit, stačí jen napsat komentář ve stylu "beru si ho", apod. Popisky na vyžádání. Kdyby měla Smilerska, která si lay vyžádala problémy s nastavováním, ať mi napíše a já jí pomůžu - případně lay nastavím.

Layout 01. Autumn day

16. září 2012 v 13:21 | Addie. ♥
Layout 01. Autumn day
Je tady po dlouhé době free layout s názvem Autumn day. Je docela jednoduchý a myslím, že by mnoha blogům přišel vhod. :) Je totiž podzim a mění se designy!

Spokojenost: 80% Design je v barvách podzimu, docela jednoduchý, ale obsahuje prostor na novinky (vlevo nahoře) a oddělené menu. Horní menu nemá, ale je možno udělat textové do černého čtverečku, myslím, že by to pak bylo moc přeplácané. Klidně bych si lay i nastavila.

Obrázek:

Jak layout nastavit?
Nejdřív si ho stáhněte, poté uložte na blog. Obrázek si dejte do pozadí, dejte pryč záhlaví a do volitelného boxu si dejte novinky tak, aby vám to pasovalo. Design nastavte na levo ale pozor, odsazení od leva cca 250 pixelů (tak, aby to sedělo, zkoušejte to). A lay je nastaven. V případě problémů mě kontaktujte. Pokud si lay jdete nastavit, stačí jen napsat komentář ve stylu "beru si ho", apod. Popisky na vyžádání.

 
 

Reklama


Snad se vám na blogu líbilo | ORIGINAL by Puppy♥